| NightFury a întrebat:

Sall TPU, azi am o problema la internet si ni stiu cum s-o rezolv. Nu imi intra pe facebook (pe telefon intra) si merge foarte greu netu. Si la niste jocuri online am intampinat probleme de genu nu mai poti scrie nimica. Ati avut si voi o problema asemanatoare? Cred ca am deconectat si conectat netu de foarte multe ori deci nu cred cai de la asta.

1 răspuns:
| ArtisticWorld a răspuns:

Poate nu e instalat calumea netul. Daca nu iti merge nici tastatura, du-l la cineva sa iti reinstaleze hard-ul. Succes!