| RaluKkkk a întrebat:

bai sper ca ma puteti ajuta si pe mine cu ceva...noua la religie ne-a dat un desen de facut Micul Crestin si n-am inspiratie de loc si pe internet n-am gasit nimic... S. O. S. DAU FUNDA GARANTATA! in desen trebuie sa fie vorba despre un copil care face o fapta buna va rog ajutati-ma plzzz

Răspuns Câştigător
| Andreea_5571 a răspuns:

Incearca sa faci un copil care elibereaza o pasare sau un porumbel cu aripile desfacute sau incearca sa desenezi daca ai talent o fata care se roaga la o icoana. Sper ca ti-am fost de folos si poate iti vine inspiratia!

1 răspuns:
| mada1 a răspuns:

Iti dau un sfat in cazu in care ai talent.asa nu stiu ce sa-ti zic.incearca sa faci o biserica.iar in fata biserii un copil care ii da unui om sarac ceva ( o haina.o paine. niste bani.) ...bafta