| xCockTail a întrebat:

Cum as putea sam petrec timpul liber? ( Stau mult la Pc pentru ca nu stiu cum sam petrec timpu sad )

Răspuns Câştigător
| NASAgov a răspuns:

Bună seara. Poți să îți petreci timpul practicând anumite sporturi, socializând cu fetele, de altfel și cu prietenii. Totul vine de la sine. Există un infinit de lucruri pe care le poți face. Poți să faci și farse la telefon/colegilor, să te plimbi cu prietenii și cu fetele, și de aici dezvolți tu ideea. O seară faină!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poti sa agati fete, sa te pregatesti de razboi, sa colectionezi banii prin oras de la oamenii din portofele, sunt atatea de facut invata o limba straina

| MuciGelatinoşi a răspuns:

Timpul tău liber ar trebui să fie încărcat cu lecţii de gramatică.

| alinaioana12 a răspuns:

Pai cam exista niste oameni care se numesc prieteni, ai putea sa-ti faci. sau daca ai deja sa iesi cu ei