| AntoNella41 a întrebat:

Cum va petreceti timpu liber?
Cum sa imi petrec vara asta....cum va petreceti voi vara asta?
FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| mihaelaalol a răspuns:

Pai...
ieri am fost la mall cu prietenii, am stat de la 6 la 10 si am facut urmatoarele lucruri:am fost la cinema,la sala de jocuri,am fost in toate magazinele posibile si imposibilelaughing,si mi-am cumparat accesorii si haine.
astazi am impletit bratari(cu litere,margele,etc), am pictat si am desenat, am fost la o prietena unde am jucat jocuri(la pc/in casa), mi-am facut poze si le-am editat, am citit o carte(de fapt doar o parte din ealaughing )si cam atatlaughing
funda?!

6 răspunsuri:
| georgeta27 a răspuns:

o sa merg la munte 2 saptamani, alte doua saptamani la mare. dupa care la serviciu

| AlexAleex a răspuns:

La mare, ies cu prietenii, joc basket etc.

| ligiligi a răspuns:

Buna!
Poti sa faci orice ca sa nu te plictisesti.
Somnul imi ocupa un sfert din vara.Ma trezesc tarziu iar noaptea nu ma culc prea repede.
Distractia cu prietenii sau familia e pe primul loc la mine.
Poti sa mergi la strand cu cineva, la un film cu prietenii, dormi la bunici mai ales daca ai si verisori pe acolo, poti daca nu ai sa adopti un animal si sa te joci cu el(eu am un perus si imi ocupa timpul dresajul lui si joaca cu el).
Cand mergi la strand apuca-te de inot tongue asta daca nu sti.
Mergi cat mai des pe la cofetarie cu prietenii sau la un shopping cu prietenii/prietenele tale.
Noi cand avem ceva de sarbatorit acuma cu sfarsitul anului scolar ne-am dus toata clasa la pizza.
Du-te la o prietena la bataie cu apa in parc(ne strangeam cateva fete si cand baietii jucau fotbal puff!).
Du-te intr-o mica excursie cu familia, strange bani pentru ceva ce iti doresti sau fa orice ca sa iti petreci timpul liber ca imediat iar plecam la scoala!

| mnthseby a răspuns:

Asteptand rezultatele admiterii...

| AntoNella41 explică:

Da mersi.da de exemoplu si eu am fost astazi la mall si la pizza da asta numa o zi ca nu pot in fiecare zi sa merg...si in rest ma plictisesc sad

| dreams18 a răspuns:

Eu cred ca o sa ma apuc de inot. Am 18 ani si inca nu stiu sa inot (decat relativ, spre rusinea mea laughing ) deci, apucate de un sport sau fa lucruri ce te destind (film la mall, lectura, dans etc) deoarece vara va trece asa repede....nici nu o sa iti dai seama cand e gata. Nu ma sta pe ganduri :* zilele curg happy