| SebyGuy a întrebat:

Cum poti castiga la jocuri de noroc(aparate)?

8 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Prin noroc "chior"!
Bagi o fisa, doua, si castigi!
Majoritatea jucatorilor inraiti, pierd.
E logic!
Nu te lupti cu "masina"!
Asa ca, daca ai devenit dependent, renunta.
Azi castigi, iar maine te duci din nou, sperand ca norocul iti va surade.
Incepi sa joci sume din ce in ce mai mari in speranta ca poate "o pui".
Si asa se duc banisorii...
In SUA sunt clinici de dezinctoxicare pentru asa ceva.
mai bine asculti asta :
http://www.youtube.com/watch?v=iEe3hBXZEyI
sau asta :
http://vimeo.com/57338243

| Wehrmacht a răspuns:

Cum PC-ul are windows/linux si pacanelele au un program. Daca obti/faci un virus si il introduci in ele poti sa castigi deoarece tot ce se intampla acolo este random.Un virus ar putea sa schimbe asta pentru tine.
2.Noroc
3.Calculezi probabilitatea.

Ce zic astia aici..."nu poti" "nu castigi mai mult decat pierzi" sunt aberatii.Am fost cu niste colegi intr-un loc unde pui pariuri ca sa pierdem timpul acolo pana sa inceapa orele la scoala. Aveau si 3 aparate. Dupa ce l-am vazut pe unu' cum a bagat sub 50 lei si a scos 10 mil. nu pot sa le dau dreptate celor care spun ca nu poti castiga.

Ca sa nu se nimereasca aceleasi chestii mereu programul aparatelor este facut in asa fel incat sa nu genereze acelasi lucru de fiecare data deci te poti baza si pe asta.Depinde de ce joci.
Daca vrei sa faci bani din jocuri(nu neaparat de noroc sau care par de noroc) iti recomand sa faci cateva escrocherii.

| fearlessss a răspuns:

Proful nostru de mate folosea formula aia de probabilitate mereu si ii cam iesea:O

| ilasadrian a răspuns:

Tu de ce crezi ca se numesc jocuri de "noroc"

Castigi doar daca ai noroc

| agent001subacoperire a răspuns:

Ce spun eu Incurajez Pirateria eu stiu cum dar nu stiu cum sa-ti zic asa ca-ti zic laughing
Acuma depinde imi poti spune la ce fel de aparate care bagi banii singur sau care vine fata/baiatul si iti baga Creditul\?

| SebyGuy explică (pentru agent001subacoperire):

Bagi bani singur

| agent001subacoperire a răspuns (pentru SebyGuy):

TPU nu ma lasa sa-ti raspundbig grin

| amPH a răspuns:

Nu poti!