| bogdanz04 a întrebat:

cum se numeste programul acela cu care fac o melodie(cu videoclip) sa fie melodie simpla(fara videoclip) pentru a putea baga melodia respectiva pe telefon? Dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| razvan2011 a răspuns:

Video to mp3 convertor - poti folosii unu online

1 răspuns:
| Capsunicax3 a răspuns:

Descarca : V Dowlander. Si acolo sus. este o casuta unde pui melodia. si langa mai este o casuta in care apare : Mp3, Avi 300x400, Etc. Dai pe Mp3 si le descarca melodii. Iar daca dai p Avi 300 x 400 sau doar Avi o sa iti descarci videoclip. Bafta! Daca nu sti ceva Id-ul meu e : snooky.chocholate.big hug Byee.:* Funda?puppy dog eyes