| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a întrebat:

Stiti cum se numeste programul acela in care poti pune poze pe o melodie...(ca un fel de videoclip)?

10 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

ProShow Gold de la Photodex.

| asko a răspuns:

Office power point

| ViVi a răspuns:

Movie Maker happy

| Leea1234 a răspuns:

Windows movie maker,
sau scrie in google. one true media, iti faci cont si apoi iti urci pozele si melodia preferata, iti alegi un montaj si gata...
ai grija sa alegi montajele "free", este usor de folosit doar ca trebuie sa citesti cu atentie instructiunile!

| daniDeeDee a răspuns:

Start -> All Programs -> Windows Movie Maker

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ explică:

@ANDRUTZA pot descarca si in calculator filmuletele pe care la fac?happy

| Smackdown a răspuns:

Windows movie maker? il are orice windows.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa da stiu despre ce vorbesti. sa faci poze sa defileze pe muzica, sa adaugi scris, eu am photoshow si este foarte bun happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
id-ul meu e bogdicris2007 da ca mai aveti nevoie de ceva

| GOLDEN a răspuns:

O programa taaaaare bona, de care ma folosesc de vre-oo 3 ani este ProShow Gold. Calitatea la poze dupa ce salvezi skide shoul este de 2 ori mai buna ca cel facut in Movie Maker. si aici sunt si optiuni foarte multe pentru trecerea ceea de la o poza la alta (stellutze, inimioare, unghiuri cercuri, puzle si multe, multe altele) Aceasta nu o schimb pe nimic.