| PandaisHere a întrebat:

este un baiat care este mai mare decat mine cu 2 ani iar mie imi cam place de el iar o prietena care este in clasa cu el i-a spus ca imi place de el. inainte nu ma baga in seama ar am vazut sa si el se uita la mine iar prietena respectiva mi-a spus ca si lui ii place de mine si acum nu stiu ce sa mai fac mai ales ca mai sunt 2-3 sap de scoala si ei i-au vacanta. app are un frate care este in clasa cu mine si ma inteleg ff bine cu el. in ultimul timp am inceput si sa-l visez dar nu imi place deloc chestia asta. x(Am id-ul (de la prietena care i-a spus ca imi place de el) dar imi este frica sa ii spun. daca me fac de ras si apoi rade toata scoala de mine? sau daca nu ma baga in seama? el e mai mult interesat de counter strike, fifa...chestii de genul pe care eu nu le suport l-as invita sa iesim undv cu mai multi prieteni dar locuim la tara scuze d categorie.si stiu ca am mai pus intrebare asta dar nu am primit decat cate 2 rasp si as vrea mai multe pareri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea nu te faci de ras daca iubesti.bagate in seama cu el ca nu se intampla nimic crede-ma ca stiu de iubire nu se rade nimeni iti spun sigur.lasami id la privat si daca vrei sa iti dau add da-mi fundawinkingmss pop

2 răspunsuri:
| BoOboO_8282 a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie frica. Trebuie sa ai spui ce simti tu pentru el, poate si el simnte ceva pentru tine. Daca acea prietena ti.a spus ca simte ceva pentru tine poate fi adevarat, sau poate ca te.a mintit. Incearca sa discuti cu el. Poate intelegi din privire daca te place. Succes si sper sa fiti impreuna. Astept fundita.sad

| thedistroyer a răspuns:

Ar trebui sa faci curaj si sa vb cu el... poate vei avea parte de o surpriza placuta.Asta e [arerea mea.SI acum si daca joaca cs nu conteaza doar sa nu fie obsedat si sa nu vrea sa iesiti numai ca sa joace cs...succes