| sweet2kitty1049 a întrebat:

imi puteti recomana niste carti interesante care va plac si voua?
daca se poate sa fie gen Stephenie Meyer - Amurg, Luna noua,..., si nu numai si sa scrieti si genul fiecarei carti recomandate? multumesc anticipat! big grin

3 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Fetele din Shangai-Lisa See
Floare de zapada si evantaiul secret -Lisa See
Dragoste Florii de Bujor-Lisa See
Gossip girl-Cecily von Ziegesar
Anna Karenina-Lev Tolstoi
Panza de paianjen-Cella Serghi

| geop a răspuns:

Ador seria Amurg. Poti citi povesti asemanatoare: L. J. Smith: Jurnalele Vampirilor, se vinde cu revista Bravo. Lectura placută

| AliiiMaddy a răspuns:

Darren Shan Ucenicul vampirului, eu una am citit vol1, 2,3 si mi-au placut foarte mult, spre ca te-am ajutat