| ADRIANA_1393 a întrebat:

...imi puteti spune si mie niste ideei de poze adica nu mai stiu cum sa mai fk poze si as cam vrea sfatul vostru ceva in rochie cu tocuri nu stiu ziceti-mi plsssss ...mss:X:X:X:dau funda si vot restull:X:X:*:*:

1 răspuns:
| DouaPuncteIcsulette a răspuns:

Buna Adriana, eu ti-as propune sa te imbraci intr-o rochie vaporoasa [de exemplu neagra] si sa iei patru creioane colorate pe care sa le tii cu mana in dreptul ochilor. Ai putea tine un evantai in cealalta mana. Sau fa-ti poza dintr-o parte, cu o mana ridicata gratios si cealalta pe o masa dar fara fata de masa pe ea. De asemenea te poti imbraca foarte colorat si iei foarfece. O tii deschisa si faci poza astfel incat sa intre ochiul in deschizatura aceea de la foarfece. Am multe idei. Daca mai ai nevoie, trimite-mi un mesaj, iti las id-ul meu si mai vorbim pe mess.