| malina1922 a întrebat:

Peste o lună îi ziua prietenului meu şi nu prea ştiu ce să-i cumpăr ce le-ar placea mult băieţilor. până acum i-am luat o braţara cu numele lui. şi ce să-i mai iau? FUNDĂ!:X

Răspuns Câştigător
| vanillakidd a răspuns:

Ai putea sai mai ia una cu numele tau. sa aiba 2. si nu stiu un tricou cu ceva ce-i place. sau fai un imprimeuthinking
parfum thinking
sau...
dai 2 mil (200lei.)
funda?puppy dog eyes

| malina1922 explică (pentru vanillakidd):

El îi pe clasa a 5 a.

10 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

O lista cu ce imi place mie (sunt baiat):
1) un smartphone
2) un PSP
3) o placa video bengoasa
4) un fotoliu de-ala care face masaj
5) pizza
6) cel mai scump meniu de la KFC
7) 5-6 baxuri de bere/10-11 baxuri de suc
8) guma de mestecat pe viata
9) un TV Samsung 3D cu diagonala de 55 inch
10) un smart-watch, adica un ceas inteligent cu Android
11) un mouse pentru gameri in jur de 300-400 lei
12) mai mult RAM pentru PC
13) un procesor nou ce ar duce la o placa de baza noua => un PC nouwinking
14) un scaun confortabil
15) ultimul joc aparut pe piata cumparat cu licenta cu tot
16) un super sistem audio
17) biscuiti
18) ciocolata pe viata
19) camera video ca sa filmeze si sa incarce pe youtube
20) o lanterna puternica
21) bani, money and cash... cash cash cash cash cash cash cash
22) un abonament de telefon si cu net
23) sa ii faci temele pana la facultate
24) un job
25) un stick usb de 64 Gb, sau 128, cat te tine bugetul
26) un card micro SD de 32 GB pentru telefonul lui
27) o canapea
28) un pat
29) o tastatura wi-fi
30) un router wi-fi mai puternic

Lista ti-o continui eu peste 30 de ani cand s-au epurizat ideilewinking

Serios, poti sa il inviti la tine acasa si sa faci un party sau sa mergeti la mall la film si sa platesti tuwinking

| MâţulMov a răspuns:

Pai,ai putea sa ii iei un ceas sau un parfum, o camas sau o bluza.
Ai putea sa ii iei si o ciocolata sau o cutie de bomboane.
Eu in locul tau, i-as mai lua o ciocolata un parfum (de barbatihee hee )
si poate si o bluza.

| Plutonieru a răspuns:

Ceva subtil baietilor le place dragostea un set de prezervative lubrifiant filme porno o franzela cu parizer pentru sanviciuri laughing)serios

| MâţulMov a răspuns (pentru Plutonieru):

Uau, nu credeam ca se poate chiar asa de pervers. Ai uitat de viagrawinking

| vanillakidd a răspuns:

Ah... daca e pe a 5-ea nu te poti gandi la... dragoste, prezervative, sex.

| selle111 a răspuns:

Ai putea un ceas de mana!

| Marisssolll a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi un parfum playboy happy, sau un cd cu muzica lui preferata smug. Funda?;;].

| GeorgyxD a răspuns:

Clasa a5a ai zis nu?
Poi ai putea sa ii iei un joc pe calculator, sigur i-ar placea? dulciurii...sau poti sa iei un tricou albastru(Sau alta culoare) pe care sa imprimezi o poza cu voi(stii sunt tot felul de magazine care personalizeaza lucruri), o carte de citit...un PSP

| razvhy a răspuns:

Pai ar fi fost mai simplu daca ai fi zis si varsta...dar ai putea sa ii cumperi un joc pe pc sau o sticla de vodka oricum asta depinde de preferintele lui cel mai simplu e sa ii cumperi haine.