| Alexandra172 a întrebat:

Mai sunt 2 saptamani pana la ziua iubitului meu si nu stiu ce sa ii cumpar. Mi-a luat un inel de argint, i-am luat bratara apoi de Sf Marie i-am luat un tricou si un magnet de frigider. Acum nu am idei. Ma gandeam la parfum dar si-a dat comanda... Deci. HELP!

Răspuns Câştigător
| Aeri a răspuns:

Poți să îi faci ceva personalizat, cu o poză cu voi 2, ceva pe care să îl folosească sau să fie la vedere. O cană, o pernă, etc. sau un CD cu muzica lui/voastră preferată/melodii de dragoste.
Ar mai merge un breloc cu poza voastră/ta, ceva simbolic happy

4 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi o camasa frumoasa.

| Reyskate99 a răspuns:

Depinde de firea lui de ex daca poarta trening cumpara-i un trening sau daca ii plac tricourile de un anumit gen sau cu ceva sau daca ii place muzica niste casti etc... ceva ce sa duca lipsa

| ElleElenaElle a răspuns:

O vacanta romantica in Paris.

| Tequila007 a răspuns:

Cumpara i un aparat foto micut si pune toate pozele pe care le aveti si faceti mai multe...chestii dragutelaughing