| Antoonia15 a întrebat:

ieri un prieten de pe facebook si.a postat un link iar eu ca proasta am dat click pe el sa vad ce este si mi s.a descarcat pe desktop iar apoi l.am deschis... dupa am vrut intru pe facebook si dupa vreo 2 minute mi s.a inchis tot si asa face mereu cad intru pe fb.Eu l.am sters si de pe dekstop si din "cosul de gunoi" dar tot aa imi face cand intru pe fb... va rog muult sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi..cum naiba pot scpa de acel virus? Funda:*
P.S:tocmai am vazut ca antivirusul a si expiratstraight face

3 răspunsuri:
| DPaul a răspuns:

Incearca sa intri in Start>Control Panel>Add or remove programs>Alegi programul dupa nuemele lui si ii dai uninnstal.Incearca asa.

| Antoonia15 explică (pentru DPaul):

Am intrat asa cum mi.ai spus dar nu e acolo straight face nu il gasesc:S

| Antoonia15 explică (pentru DPaul):

Si cand vreau sa trimit cuiva un link apare ala pe care am dat eu clickstraight facestraight face