| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema cu acel virus de pe facebook. Cred ca stiti despre ce este vorba dar va voi pune la curent:
Sambata trecuta cand statea si eu linistita pe facebook una dintre prietele de pe facebook mi-a trimis : "Hi", mi s-a parut ciudat pentru ca la profilul ei am vazut ca este romanca, dar am raspuns "Hi" dupa cateva secunde mi-a dat un link, am dat clic pe el si mi-a aparut un filmulet pe site-ul you tube in care titlul continea numele meu, logic ca am fost surprinsa si vroiam sa vad ce contine, eram si speriata dar nu imi mergea filmuletul imi dadea sa instalez o versiune de la adobe bla bla, speriata logic am dat install, mi s-a inchis pc de vreo 3 ori si am tot cautat acel video pe youtube, dar fara urma, apoi am vrut sa intru pe facebook, dar nu am putut imi zicea : Sorry, we are experiencing temporary technical problem, please check back later. Zilele urmatoare la fel si tot asa. Dar problema e ca a trimis de pe contul meu aproape tuturor prietenilor si a virusat mai multe calculatoare. Daca cineva a aflat cum pot scapa de acest virus va rog spuneti-mi si mie! Ms frumos :* :X

1 răspuns:
| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Aaa,si ti-a spus wanna laugh? cred ca da si eu am primit dar mi-am dat seama ca e virus.Nush,fa-ti alt cont.