| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Voi cum va petreceti revelionul? Unde va duceti? Ce faceti?

Răspuns Câştigător
| euzictutaci a răspuns:

Buna Razvan! Pai acasa love struck, deoarece e cel mai bine! Mananci, dansezi, asculti muzica care iti place, faci tot ce vrei! happy In alti ani mai mergeam la prieteni de familie impreuna cu parintii, la bunici, dar am realizat ca cel mai bine e acasa love struck! Dar cred ca anul acesta voi merge cu parintii in oras si dupa ne vom intoarce acasa happy! Tu unde ti-l vei petrece? Pe curand kiss!

4 răspunsuri:
| giorgyana99 a răspuns:

Poi eu petrec revelionul la tara cu niste prieteni la o fata acasa.
Tu ce planuri ai? smugsmug

| SweetSecrets a răspuns:

Un coleg organizeaza la el acasa un Big-Partylove struck
In general vom dansa binenteles:*[funda:d?]U unde faci rev-ulhappy?

| anamaria06 a răspuns:

Eu merg la munte cu prietenii.

| Totalik a răspuns:

Cel mai frumos este cu familia la munte!