| Dnnx a întrebat:

Sall vreau si eu sa stiu ce sa ii propun doamnei diriginte sa facem la ora de dirigentie? cateva propuneri

7 răspunsuri:
| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Ora de sexologie ca sa nu mai puneti intrebari tamp*** pe TPU

| lolly_3072 a răspuns:

Ce va deranjeaza pe voi la scoala, la unii colegi la profi...hobby'uri... ce va place si ce nu happy

| g3orgiana16 a răspuns:

Pei ai putea sa vb despr adolescenta amintiri cu prieteni de cl

| g3orgiana16 a răspuns:

Pei ai putea sa vb despre adolescenta, maturitate sau amintiri cu colegiwinking

| Kitty2011 a răspuns:

Pai uite poti sa propui urmatoarele teme :

Alimentatia sanatoasa
Reguli de circulatie
Protejarea mediului
Prieteni adevarati, prieteni falsi
Cum sa nu iti pierzi timpul liber? [sa gasesti activitati, etc.]
Cum era pe vremea comunismului?
Scoala de inainte[pe vremea comunismului] si scoala de astazi(asemenari si deosebiri)

Noi am facut odata despre pasiunile noaste un concurs si cea mai interesanta pasiune a castigat. A castigat premiul 1 unul caruia ii placea sa olareasca, premiul 2 sa gateasca si 3 nu mai stiu... Acolo trebuia sa scrii despre pasiunea ta, de ce ti se pare interesanta aceasta, iar daca de exemplu iti place sa desenezi eventual poti sa aduci niste desene.

| georgi01 a răspuns:

Pai ii poti spune daca puteti decora clasa.De exemplu:faceti desene le lipiti acasa mai faceti referate despre Terra etc...Noi asa am mai facut... Sper ca te'a ajutat sfatul meu!

| Anonim_4370 a răspuns:

De exemplu noi mergem in ora de dirigentie oriin parc cu doamna diriginta ori la Sala de informatica si ne jucam la calculatoare!big grin