| greengarden96 a întrebat:

Trebuie sa-i iau cadou doamnei diriginte. Ideea e ca facem un fel de "mos craciun secret". Fiecare trebuie sa ia cuiva la intamplare si am avut ghinionul asta. Vreau sa'i dau ceva ce ar pastra(stiu ca profesori obisnuiesc sa dea mai departe ceea ce primesc). Idei?

3 răspunsuri:
| dorin1990 a răspuns:

Poti sa mergi la un magazin specializat si sa-i cumperi un tricou pe care sa imprimi poza cu toata clasa voastra, sigur nu va uita asta si va pastra secretul, sau un tort pe care sa scrie numele clasei voastre.bafta

| Zoella a răspuns:

Şi noi facem asta, doar că între elevi. Păi, având în vedere că e femeie în toată firea, nu ştiu ce ai putea să îi iei mai bine decât un parfum sau un colier, poate chiar nişte cercei, ceva care să atragă privirea celorlalţi. Acum depinde, trebuie să ştii şi în cam ce culori se îmbracă şi stilul ei.

| brandsfashion a răspuns:

Aici http://www.cadouri-de-craciun.net gasesti sigur idei cadouri de Craciun pentru toata lumea si toate buzunarele!