| deya_2793 a întrebat:

Sallz TPU! sambata e ziua unui prieten mai mik de al meu si nu stiu ce sa-i cumpar(apropo el implineste 10 ani)ce ziceti sa-i iau? cel mai bun raspuns primeste fundita:X:X

4 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Lego e pentru toate varstele

| StayStrong a răspuns:

Eu spun sa iei o minge de fotbal. majoritatea baietilor vor mingi de fotbal...
sper sa te ajute

| pitika_1557 a răspuns:

Mai ales ca este prietenul tauhappy ar trebui sa stii cam ce ii place, incearca sa-l tragi tu de limba.si intreaba-l si tu.Ce le-ai zis parintilor ca vrei de ziua ta.sau te-ai gandit ce vrei de ziua ta.happy. daca ii place sportul. cumpara-i o minge (Handbal, fotbal voley) Tricou cu nume pe spate(cauta-i cu fotbalistu preferat:d ) Poate ii place sa asculte muzica.cumpara-i un CD cu formatia preferata+ un poster happy. poate ii place sa citeasca.cumpara-i o cartehappy.Noi ti-am dat cateva idei, insa tu ar trebui sa stii cel mai bine ca esti prietenul lui si sti ce-i place:* mult succes in alegerea cadoului. P.S : poti cere ajutorul parintilor pentru asta:*

| Yoo_6329 a răspuns:

O puşculiţa in care sa puna banii.

Monopoli

lego

Depinde ce i-ar placea
Daca i place fotbalul
Iai o minge de fotbal

Sau puzzle.