| costykaras a întrebat:

Salut in ultima vreme ati observat ca la barn buddy nu se mai poate fura dand data inainte.arata theft error. credeti ca nu se mai poate deloc? mai este o solutie de a pacali cainele?/am intrebat cativa prieteni si nici la ei nu mai merge. la voi merge ca la noi nu. funda pentru cele mai bune raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| AllStarConverse a răspuns:

Pai cei care au creat jocul au facut in asa fel incat sa nu mai meargasad...si din cate stiu eu nu mai sunt si alte smecheriisad. ps:nici la mine nu mergehappy
funda?happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge e un pic mai complicat dar inca mai sunt buguri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru detalii intra pe mess si iti voi explica va trebui sa facem asta impreuna ca sa intelegi
pasii nu sunt multi dar sincer imi e greu sa iti explic in asa fel incat citind sa intelegi.

valentin_pavelescu@yahoo.com
lasa un mesaj cu cine esti si ce anume vrei ca sa stiu in ce folder sa te adaug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru detalii Valentin_pavelescu pe mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu alta shmecherie happy... eminem_is_my_fan.,. add si va spun