| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva minute a aratat la Stirile ProTV ca peste 2 luni va fi sfarsitul lumii! E adevarat? straight face

13 răspunsuri:
| William a răspuns:

Sigur ca nu.

| gIiiIolil a răspuns:

21 Decembrie 2012, ziua in care se termina calendarul mayas. Nu nu e adevarat, nu au mai avut pietre sa il continue laughing

| codrincodrin a răspuns:

Doar Dumnezeu stie cand va fi sfarsitul lumii, dar cei de la stiri nu mai au subiecte si daca tot de curand a fost Haloween vor sa sperie lumea.

| denispatrik a răspuns:

Asemenea prostii nu trebuie luate in seama.
Numai Dumnezeu stie, nici chiar Fiul Sau Iisus Hristos nu stie, dar ce sa stie niste pacatosi ca noi care vor doar faima si bani.

| MihaiEddy93 a răspuns:

Exact asa a fost povestea de senzatie si la sfarsitul anului 1999. Stai chill oh go on nu se intampla nimic rau.

| SilentDark a răspuns:

Nimeni nu stie cand va veni sfarsitul lumii in afara de Dumnezeu! Nu trebuie sa te iei dupa prezicerile altora care inventeaza chestii numai ca sa ajunga la TV sau sa devina bogati!

| hello1234 a răspuns:

Pe bune acum? NIMENI nu poate sti cand vine sfarsitul lumii ianfara de DUMNEZEU. De cate ori nu s-a zis ca o sa vina... Pana acum trebuie sa murim de o gramada de ori. eu iti zic sa nu-ti faci griji. E o chestie pentru speriat lumea.winking

| Caty2000 a răspuns (pentru hello1234):

Sunt de acord, doar Dumnezeu stie cand va fi sau daca va fi sfarsitul lumii.winking

| DjShizZelLE a răspuns:

Daca tu crezi aceasta informatie banala, stupida din punctul meu de vedere, stai linistit ca nu va veni nimic asa s-a spus si acum cativa ani in 2010, 2000 si multi alti stai linistit... Funda?

| Onlyus a răspuns:

Nu! laughing

| Vanessa4You a răspuns:

Nu mai crede toate prostiutele de pe net sau de la televizor pentru ca sunt false cei de la stiri nu mai au ce cazuri sa puna si baga acolo minciuni la greu!

| adelutza1998 a răspuns:

Normal ca nu e adevarat... sfarsitul lumii nu il stie nimeni cand vine.Au mai fost astfel de afirmatii si nu a fost adevarat.Vor sa ajunga la televizor si nu stiu cumhappy

| adjud a răspuns:

Nu stiu de unde atatea inventii doar DUMNEZEU stie cand va fi sfarsitul lumii si in biblie scrie clar ca vor fi profeti falsi sa nu crezi in asemenea prosti