| LaNaibaa a întrebat:

Ce ati face inainte cu 15 minute de sfarsitul lumii? :s

Răspuns Câştigător
| Kremlin a răspuns:

Mă sinucid să mor primul.Gyeah.

Răspuns utilizator avertizat
21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mi-as face un sicriu.

| PotcaPădurii a răspuns:

As omora vreo 13 oameni, as bea 13 beri, as viola o capra si cam atat...

| AikkoxD a răspuns:

Bungee jumping.

| Loveis4free a răspuns:

Caca? :s daca ma trece in timp ce mor? tongue

| FartsMaker a răspuns:

Spun ca mai sunt 15 minute pana la sfarsitu' lumii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei repede a-s intra repede pe TPU cat mai am timplaughingNai de unde sa stii poate mai primesc o fundalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva extrem 14minute si dupa aia m-as ruga, ca sa fiu sincera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Team votat cu 10. Mia placut intrebarea. Poate vine in 2012 si nu sti ce sa facilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand, stai pe TPU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aş asculta "Europe - The Final Countdown", sau "Queen - The Show Must Go On". Mi-ar fi prea lene să mă duc să omor pe cineva, cum ar face ceilalţi...

| Aneurysm a răspuns:

Sparg o banca si cu banii furati merg la KFC si Mc, apoi fur un caine si un tigru de la Zoo si asa mi-am facut provizii pentru lipsa de apoca.

| Irinush30 a răspuns (pentru Aneurysm):

Asta ar fi superwinking... daca ai mai avea timp nu?hee hee

| Elsiane a răspuns:

Geez. Aș posta pe TPU o întrebare stupidă ca să fie ultima (nu au timp să o șteargă) și... poate câteva răspunsuri. Tu?

| Differentx13 a răspuns:

Aș sta pe TPU rolling on the floor.

| georgeggg a răspuns:

As omora cate 1 om la fiecare 16 minutelaughing)

| xChampiionOrLooser a răspuns:

As sta la PC 5 minute, apoi as tipa inca 5 minute apoi cu alea 5 minute m-as plimba pentru ultima oara.

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns:

Le dau foc babelor din bloc, Am facut si o rima big grin

| larysutza99 a răspuns:

M-as omori laughing

| adutza99 a răspuns:

As sta cu ai mei si cu iubitul....si daca parintii mei ar fi fost morti si as fi ramas doar cu sotul sau iubitul as fi facut sex nebun cu elrolling on the floor

| Andreiavg a răspuns:

M`as acunde laughing