| Chriss_9624 a întrebat:

Salut ...acum ceva timp am cumparat si eu un bluetooth pentru pc big grin vanzatoarea respectiva mi-a zis ca merge sa il folosesc si ca stick am si cd`ul de instalarehee hee...cine ma ajuta si pe mine fundoi!love struck

4 răspunsuri:
| RфZaημtzα a răspuns:

Bagi cd. u in pc si dai next next si finish p.acolo si conectezi cu telu` si gata.laughing

| Daiana_1431 a răspuns:

Pai, simplu. Baga cd-ul de instalare. Si mai departe iti va arata singur ce sa faci. Hai ca nu este chiar asa greu. straight face

| RC92 a răspuns:

Am si eu adaptor bluetooth din asta de care spui tu. Ca memory stick nu-l poti folosi pentru ca el nu este conceput pentru stocarea datelor, ci pentru a facilita conexiunea cu alte dispozitive dotate cu bluetooth. Ideea e ca mie nu mi-a mers de la inceput, ca eu intram in my computer, la disc si nu era bine asa. Trebuie sa astepti pana iti apare o fereastra mica de instalare cu limba. Abia dupa ce am instalat asa mi-a mers bluetooth-ul. Dupa instalare, dai click dreapta pe icon ai alegi daca vrei sa trimiti sau sa primesti date. In timpul asta activezi bluetooth-ul pe telefon. Daca ai de trimis ceva de pe telefon, dai send apoi mergi pe icon, dai click dreapta si alegi receive. Dar daca vrei sa trimiti ceva de pe calculator, alegi de la icon send si dai accept de pe telefon. Sper ca ti-am fost de folos!

| Chriss_9624 explică:

Stiu faza cu receive si send eu ma refeream daca pot sa il folosesc ca stick ...ca pe cutie scrie pe spate "stick 2 gb"straight face in fine oriqm mersi :*