| BambiSd a întrebat:

Imi puteti spune ce sa fac ca sa imi mearga Bluetooth-ul pe calculator? Acum am windows 7 si am instalat si BlueSoleil, si Nokia Pc Suite si Nokia Ovi Suite si cand bag stick-ul bluetooth nu reactioneaza cu nimic. Acest stick cand l-am cumparat nu avea CD de instalare. Inainte am avut Windows XP si a mers. Dar stiu ca si inainte sa am XP-ul am avut tot 7, si a mers si atunci stick-ul bluetooth. Ce pot sa fac? Help please puppy dog eyes! Funda.

1 răspuns:
| HopeYup a răspuns:

Eu am laptop cu Bluetooth si am pe tastatura FN apasa FN si caut sus la numere unde arata un stalp asa improvizat si dau porneste. Si gata. Dar sigur nu cred ca e la fel ca al tau.