| cstbk a întrebat:

Salut acum ceva timp am intrebat-o pe o fata pe care o plac daca am sanse la ea, ea mi-a spus ca nu am si acum cam de 1 saptama mi-a zis sorasa care si-o pus poza cu mine pe ecran la tel la ea si pupa poza cu minebig grin a trecut o vreme si m-a sunat si am povestit etc...si i-am zis ca plec in spania si mi-a zis ca ce ii aduc cand ma intorc si i-am zis ca nu cred ca ma mai intorc si o zis ca ea plange si eu i-am zis ca nu numa ea ca si eu si i-am zis ca vreau sa-mi spun ceva legat de ea foarte importa inainte cu cateva zile sa plec in spania si nu mai are rabdare e posibil sa stie c vreau sa-i spun adica ca o plac si ca o iubesc? voi ce credeti

2 răspunsuri:
| zacrazy a răspuns:

Cred ca ai pus 3 semne de punctuatie in 10 randuri. Sigur nu a atras-o desteptaciunea ta laughing

| floriyn10 a răspuns:

E posibil, dar cel mai bine e sa-i spui tu ce simti pentru ea. Vad ca din ceea ce ai scris tu si ea te place pe tine asa ca nu mai ezitahappy