| bumblebee010 a întrebat:

am 1 metru 54 si sunt in clasa a 10 a si m-am apucat de sala e bine ce am facut si daca nu de ce si mai vreau sfaturi ...sunt binevenite(exercitii,...)

Răspuns Câştigător
| Ionutzz13z a răspuns:

Nu ti se intampla nimic rau ca te-ai apucat de sala. Este Foarte Bine big grin

2 răspunsuri:
| elenush132 a răspuns:

E foarte bine sa te menti si sa ai grija de organism dar nu trebuie sa exagerezi.

| budaibogdan a răspuns:

E bine ca faci miscare, doar sa nu exagerezi si sa nu te apuci sa iei toate prafurile alea.Fa totul natural si ai sa vezi ca o sa ai rezultate.Mai greu, in timp dar totul o sa fie ok si ai sa cresti armonios.