| robert10 a întrebat:

Salut.am 14 ani si am inceput sa merg mult cu bicicleta.insa eu am o problema, am reumatism.ma poate afecta cu ceva mersul pe bicicleta avand reumatism? aproape mereu ma dor genuchii dupa o pauza de mers pe bicicleta.

4 răspunsuri:
| GiuliaTamas a răspuns:

Te afecteaza un pic dar conteaza cat ai eu din pacate am aslo 900 sad ma dor un pic picioarele dar nu pot sa nu fac efort ador sportul rezist

| Edy1995 a răspuns:

Doctorul e cel mai in masura sa iti raspunda. Dar eu cred ca efortul te afecteaza. Daca vrei sa aflii mai multe du-te la doctor sau intra pe siteul www.sfatulmedicului.ro!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred. apropo dc nu incerci cu urzici? sunt f bune pentru reumatism

| robert10 explică:

Cum se folosesc urzicile pentru reumatism?