| lobont98 a întrebat:

Am 14 ani si am palmaele si talpile mici, port la papuc 38, am inaltime 1, 65m. Dati-mi un sfat in care pot sa dezvolt palmele si talpile mai repede.

3 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

BunahappyE bine cum ai talpile.Eu port 41 de exemplu si e tare greu sa gasesti incaltaminte asa de mare sau daca gasesti nu e pe placul tau.

| ombladon a răspuns:

Pui palmele si taplile pe strada si chemi un prieten cu masina sa te calce pe elestraight face

| mayyapink a răspuns:

Nu cred ca e nevoie, deoarece sunt perfecte mai ales ca acum copii poarta un numar destul de mare la papuci funda?happy