| masterulyo a întrebat:

: Imi transpira palmele si talpile mai mereu palmele ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Sa nu te mai emotionezi!winking

| giony54 a răspuns:

Este din cauza sistemului nervos, esti prea emotiv, se poate rezolva cu exercitii de gandire pozitiva pana reusesti sa-ti coordonezi corpul.

| masterulyo explică (pentru giony54):

O sa incerc mersi de raspuns

| EvilThoughts a răspuns:

Tălpile transpiră pentru că este foarte cald și din moment ce mergi și mai porți șosete și da... se întâmplă. Dacă te speli în fiecare zi, nu o să miroasă, stai liniștit/ă.
La fel cu palmele. Se poate să ți se întâmple asta și din cauză că ai emoții sau ești foarte stresat.
Încearcă să te calmezi și va fi bine.
O zi bună happy