| anonim_4396 a întrebat:

Salut.

Am 15 ani, sunt in clasa a 9 a si as vrea sa stiu ce parere aveti de faptul ca vreau sa ma angajez in vara.Sau mai important daca gasesc vreun loc de munca pentru mine happy. Astept Raspunsuri

2 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

E cam devreme pentru munca, ai putea sa te bucuri de varsta ta. Dar nici o idee rea nu e, banii castigati de tine ii apreciezi altfel si poate chiar o sa ai experinte utile si placute. Eu m-am angajat la 24 poate peste cativa ani imi egalezi vechimea, mai stii? laughing

| 334499 a răspuns:

Poti incerca ceva intr-un restaurant, bar, fast-foodwinking