| CostelCosmin88 a întrebat:

Salut.Am 15 si o lună și 1.85.M-am îngrășat mult pe timpul clasei a8a si am ajuns la 90kg.In liceul meu sunt și băieți de clasa a9a care au în jur de 1.90.Ps:Stiu ca sunt înalt pentru vârsta mea dar vreau să cresc.Ce sporturi imi recomandați pentru creștere? Va rog sfaturi din propria voastră experiență!

1 răspuns:
| WhatABeautifulDay a răspuns:

Uite, in proportie de 90% inaltimea ta depinde de genetica si deja ai 1, 85 deci chiar daca o sa mai cresti in inaltime nu o sa fie cu foarte mult. Ai putea incerca sa joci baschet, te poate ajuta extrem de mult.