| Razeph a întrebat:

Am 16 ani si sunt din Braila, sunt elev in clasa a 10 - a la Colegiul Economic Ion Ghica. As dori un job part-time de promoter pliante, fluturas, afise, orice... Rog seriozitate happy

2 răspunsuri:
| Georgi_Kitty_1995 a răspuns:

Buna sunt din Bucuresti si vreau doar sa iti dau un sfat daca vrei un job part-time iti sugerez sa alegi altceva decat promoter si eu am lucat ca promoter vara trecuta si ma plateau la zi dar am stat doar o zi pentru ca am stat in soarele ala arzator pentru 12 ore de la 8:00 la 20:00 mi-au dat vreo 4 genti mari pline cu pliante si mai ma punea sa schim si locul unde stateam (gen: stai la piata uniri 2 ore dupa la calea vitan, calea victoriei sh tot asa mai ales ca ma punea sa merg pe jos daca doream sa ajung undeva ) si cand am fost dupa bani mi-a dat doar 30 de lei ..asa ca te sfatuiesc sa incerci sa alegi altceva

| Razeph explică (pentru Georgi_Kitty_1995):

Multumesc pentru raspuns. dar altceva la 16 ani nu vad ce pot face.