| boborock2011 a întrebat:

Daca vreau sa ma transfer de la profilul economie ( colegiul economic ion ghica braila ) la profil mate-info ( liceul teoretic nicolae iorga braila ), ce diferente trebuie sa dau? si m-ar interesa si la filo bilingv engleza. astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Psihom a răspuns:

Trebuia sa spui si tu in ce clasa esti. Daca esti in clasa a 9-a sau a 10-a nu cred ca trebuie sa dai diferente, obiectele sunt aceleasi, doar numarul de ore diferentiaza. Daca esti in clasa a 11-a sau a 12-a va trebui sa dai la Chimie, Biologie si Fizica pentru mate-info in cazul in care nu faci aceste obiecte acum.

| boborock2011 explică (pentru Psihom):

Suna a X-a Din economic, dar eu fac mate M2, si in iorga mate info se face M1, si eu nu fac info, fac tic ( excel...) si cei din iorga fac C++ la info. deci? plus ca difera si profilul, de la tehnologic la real economie la mate info

1 răspuns: