| CristiUcV a întrebat:

Salut am achizitionat de curand un telefon Samsung Galaxy S 2 si nu stiu cum instalez aplicatiile/jocurile direct din calculator, din telefon am reusit sa le instalez dar am facut cost suplimentar pentru ca acele aplicatii au folosit internetul.Va rog raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Nu cred că poți. Cumpără-ți un rooter wireless și ai rezolvat problema. Ai net peste tot în casă, instalezi aplicații câte vrei și nu mai trebuie să plătești suplimentar pentru telefon. Costă undeva la 80-90 de lei unul bun.