| νєησм a întrebat:

Salut, am avut programul Fraps de filmat in calculator si filma decat 30 de secunde, l-am intrebat cum a reusit sa filmeze cu Fraps 2 minute si ceva si a spus ca eu am versiunea trail si imi trebuie toata versiunea, dar nu stiu de unde sa o iau.Ma ajutati va rog cu un link de download? Dau fundita.Msbig grin

2 răspunsuri:
| napoleon16 a răspuns:

Incearca pr hypercam pentru a filma mai mult de 30 sec... si il gasesti full version...

| TeDy_5844 a răspuns:

Salut, ma-i cu HyperCam o sa filmezi foarte incet! Am aceeasi problema, tot cu fraps trial! Le-am incercat aproape pe toate! sad Daca gasesc iti zic.