| tigru1 a întrebat:

Am cumparat o boxa externa si cei de unde am cumparat boxa mi-au zis ca se incarca la usb si ca o poti conecta la telefon cu mufa jack 3.5mm...am conectat-o si merge nu mai cu ea in priza...are 4 baterii dar eu cand o bag in priza merge si cand o scot nu mai merge si trebuie sa stau mereu cu ea in priza daca vreau sa ascult muzica.ce trebuie sa fac cum o incarc boxa aprinsa sau stinsa desi cand o pornesc arata un led albastru va rog ajutati-ma dau funda

1 răspuns:
| alex337 a răspuns:

Schimba acumulatorii si/sau du-te cu ea la garanție!winking cel mai bine nu umbla în ea! Deoarece poți sa o strici și garantia nu acoperă asta!