| saidkique a întrebat:

Salut, care este cea mai puternica boxa portabila( care sa o pot conecta la smartphome cu jack normal-3.5mm ) cu pretul sub 80 RON? Eventual as vrea sa aiba baterii. Nu vreau sa aiba radio si alte prostii, doar boxa, baterii si mufa jack care sa se conecteze la telefon. Multumesc.

3 răspunsuri:
| IulianP a răspuns:

X-Mini e cea mai buna alegere: http://bit.ly/QlCDy8
Se incarca prin USB.

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Eu iti recomand o boxa portabila de la orion care costa in jur de 57-60 lei(ron)si care are:
-port usb(pentru stik)
-loc de card micro sd
-loc de mufa jack 3, 5 milimetri
-loc pe unde o incarci
-buton de pornire/oprire
-loc de baterie
si bineanteles boxa toate acestea venind puse pe un schelet metalic in forma de paralelipiped dreptunghic in miniatura, ia vine in pachet cu urmatoarele :
-incarcator
-baterie
-garantie de 2 ani!
Boxa o poti cumpara dintr-un magazin ca:
-Auchan
-eMAG
-mall
-media galaxy
-s-au un magazin de electronice
etc. FUNDA

Răspuns utilizator avertizat