| s0w30n3 a întrebat:

Salut, am descarcat de curand un joc numit 4Story, l-am instalat si cand am incercat sa intru in joc mi-a dat eroare, imi zice asa " Cannon find 4Story client files.Run this aplplication in the 4Story folder please"... ce trebuie sa fac? ca m-am saturat de metin, wow, cs...

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Pai nu stiu jocul ala dar dupa ce ai spus ca scrie, vrea sa spuna sa pornesti jocul din folderul 4story, daca nu ma insel. Cauta acel foder si poate ca de acolo trebuie pornit. Cred ca scurtatura jocului nu e buna si trebuie sa rulezi jocul din folderul unde ai instalat jocul, sa dai dublu click pe 4story. exe sau ceva de genul.

20 răspunsuri:
| s0w30n3 explică:

Ms multbig grin

| mikko a răspuns:

Buna nu stiu exact... dar am o intrebare: imi ziceti va rog care e codul (cheia) speciala pentru a schimba tastele de joc? vaa roog muullt. intrebare referitoare la 4story.multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai instaleaza odata 4 story ca nu ai niste fisiere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare, in legatura cu acest joc.Stie cineva de ce nu ma pot folosi de arme?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai jucat metin naspa
eu iti zic sa vezi ce programe ai sau poate trebuie sa il dawlodezi iar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa dai pagina unde l-ai downaldat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut am instalat de curand jocul sh cand am incercat sa ma inregistrez. nu stiu ce sa scriu la"Verify Code "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa intri pe setari la 4story si sa dai run aplication

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dai un contul tau dupa metin si iti spun cum sal instalezi ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa mi-a facut si mie dar trebuie sal mai instalez o data incearca...
Si eu m-am saturat de metin crede-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa mia facut si mie dar tre sal mai instalez o data incearca ...
Si eu m-am saturat de metin credema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu dar mie imi apare negru pe ecran dupa ce ma conectez in cont de ce? ajutati-ma si pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau il stergi si il instalezi inca o data si iti faci cont il instalezi si o sa iti mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inchizi toate fisirele si mie imi plae metin 2. ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu misca mouse cand il descarci si nu te juca nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrue pe net descarca 4story.Il dai in romana

si il descarci it arata jos descarca dai acolo il descarci di daca e in romana este roman it faci si cont

| bog1 a răspuns:

Introdu corect datele tale de mess etc il dawladezi din nou si vezi daca merge apropo cred ca iti merge greu? sper sa iti mearga eu am incercat sa il cobor de atea ori ca i este numarul

| vladutzu4you a răspuns:

Pai ei iti spun sa downloadezi din alta parte poate nu ai downloadat de unde trebuie

| vladutzu4you a răspuns:

Downloadeaza-l de pe un alt site.

| Robertff a răspuns:

Salut mie nu imi merge 4story imi da eroare si imi srie placa video nu a fost acceptata sau driverele nu sunt actualzate actualizeazati driverul pana la cea mai noua versiune ce sa fac?