| Shooter a întrebat:

Am downloadat Skoda WR2 si cand ii dau play pe laptop imi apare ceva de privilegii administrator si pe pc imi apare "could not 3d nu stiu ce" si pe pc imi mergea pana sa imi reinstalez windowsu. Oare imi trebuie driver de placa video? daca la pc imi trebuie driver la laptop ce mai trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Instaleaza driverele placi video + direct x9c
iar pe laptaop inceaca sa ii dai run as administrator

| Shooter explică (pentru AlinKun):

Pe laptop am Windows 7 si mi-am dat seama ca nu merge pe windows 7... iar p pc am instalat driverul(de pe net) si imi apare imaginea la o rezolutie mica si folderele sun maari...i-am dat eu rezolutie mai mare dar revina la aceeasi.

| AlinKun a răspuns (pentru Shooter):

Incearca un driver diferit daca acela are bug-uri