| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am facut o pagina de facebook! Problema este alta,cand ii dau search pur si simplu nu apare, 0 rezultate.Dece?

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu-ti apare pentru ca inca nu ai confirmat-o pe mail.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai suficiente like-uri.App : *De ce.

| DDoctorita a răspuns:

Ai activato? Pe e-mail.

| NoBodyByMe a răspuns:

Daca abia ai facut.o mai ai putina rabdare, daca o ai mai de mult...nu prea stiu

| Loreen2001 a răspuns:

Poate nu este asa cunoscuta(-100likes)
Dar daca vrei sa intri pe pagina poti sa dai in locul unde te deconectezi si acolo iti arata -Pagina-.....Pentru a'ti aparea trebuie sa fie mai mare... poti sa faci publicitate sau sa rogi niste prieteni sa dea like!