| Th3Public3N3MY a întrebat:

Am incercat sa instalez avg internet security 2011 si imi da eroarea aceasta :

Severity: Error
Error code:0xE0018D0D
Error message:Updating in progress
Additional message:Runnig update must be finished before starting installation. Please wait for end of update and then run installarion.
Context:Initialization

Scz eu nu prea stiu engleza, am doar 11 ani... Imi puteti spune voi ce are? L-am mai avut instalat in pc mai demult.

Cine imi spune de ce nu se instaleaza primeste funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi mai intai ce windows ai :de 32 bit sau 64 bit!
Descarca de aici:
WIndows 32 bit(x86)
http://www.uploadstation.com/......d_3533.rar
Windows 64 bit(x64)
http://www.uploadstation.com/......d_3533.rar
Clik pe ''slover download''

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

De unde vrei sa descarci avg internet security 2011? Da-mi si mie un link! Ce antivirus ai acum in pc? Lasa-mi un pm!

| Th3Public3N3MY explică:

Salut neluL! Am descarcat free de pe site-ul official si acum am nod32 4.2.71.2 si zone alarm firewall.

| Th3Public3N3MY explică:

Aaaa si windows 7 home premium 32 biti.