| SKRILLEXLOOGOo a întrebat:

cand vreau sa imi instalez ceva la facebook imi da eroarea asta : facebook update installation filed with error 0x80004005

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Salut SKRILLEXLOOGOo. Se pare ca eroarea pe care ai raportat-o este o eroare generica, care apare in mai multe tipuri de actiuni pe care le poti face in Windows. Din pacate nu sugereaza prea multe detalii despre ceea ce nu a mers bine.

Incearca totusi sa urmezi unul din pasii urmatori:

Daca incerci sa instalezi vreun plugin pentru browser incearca sa golesti cache-ul browserului si sa incerci din nou (Exemplu in imagine: golire cache Firefox): Golire cache firefox
http://tinypic.com/view.php?pic=2qnyyck&s=5#.UuFVYvuxXs0
Daca este o aplicatie desktop, incearca sa dezinstalezi/stergi complet versiunea anterioara a aplicatiei pe care vrei sa o actualizezi si sa incerci din nou sa o instalezi.

Sper ca una din cele doua solutii sa functioneze. Daca ai gasit o alta rezolvare la aceasta eroare, te rugam sa ne-o scrii si noua :) Multumim

1 răspuns:
| andrei1237 a răspuns:

Incearca sa vezi verificarea la internet si dupa intra din nou.