| bogdan324 a întrebat:

Cand instalez un program spre ex:net framework 4 imi zice asa,, Another installation is in progress. You must complete that installation before continuing this one"
nu am descarcat nimic cand am incercat sa instalez, ce sa fac ca sa pot instala programele?

Răspuns Câştigător
| Korrawi a răspuns:

Da cu banul XD. Ai mai putea sa incerci, daca ai windows 7 si system restore activat, sa day system restore. http://windows.microsoft.com/......em-restore
zice acolo cum sa faci exact, sper sa-ti mearga.

6 răspunsuri:
| HighFlyer a răspuns:

Dati restart

| bogdan324 explică (pentru HighFlyer):

Am dat dar nu a mers

| HighFlyer a răspuns (pentru bogdan324):

Nu stiu atunci eu n-am astfel de pobleme chiar daca calculatorul meu e praf si trebuie sal schimb

| Korrawi a răspuns (pentru bogdan324):

Ai dat reboot si tot asa zice? dubios, mesajul apare din cauza ca e un alt installer pornit. Ai ceva windows updates de ruleaza in timp ce incerci sa instalezi? Daca nu, uita-te in task manager si vezi daca ai vreun proces de msiexec pornit, asta inainte sa rulezi setup-ul softului care vrei sa-l instalezi. Daca gasesti vreunul si esti sigur ca nu e windows update sau ceva ce-ti ruleaza pornit de tine, da-i end task si vezi daca merge.Desi cu reboot-ul ar fi trebuit sa se rezolve.

| bogdan324 explică (pentru Korrawi):

Se pare ca va trebui sa chem un specialist,ca nici metoda cu task manager nu a mers,si nu, nu ruleaza windows updates, nu instaleaza nimic

| bogdan324 explică:

Totusi va multumesc pentru raspunsuri! dar nu stiu cui sa ii dau funda