| Catalina222 a întrebat:

Salut.Am nevoie urgent de ajutor.Luni e ziua imbratisarilor, si eu, impreuna cu cei din clasa mea trebuie sa fac ceva interesant pentru cei din liceu. Ce idei imi dati?
P.S. Aceasta nu tine de o activitate ceva, ci doar de o zi in care sa-i surprindem placut pe toti.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai simplu si mai clasic. va faceti tricouri cu imbratisari gratuite si stati pe hol si ii luati in brate pe toti care trec pe acolo