| MarinaDuart a întrebat:

idei va rog! Am de facut un proiect despre luneta, dar trebuie sa folosesc arta, muzica, teatrul, orice pentru a-l face mai interesant! va rog, am nevoie de idei! si cat mai urgent! Fundoi la cele mai bune idei!

1 răspuns:
| Florenta16 a răspuns:

Cum adica despre luneta? Pai nu stiu, poti face un filmulet in care sa prezinti tot ceea ce trebuia sa arati si sa exemplifici, sau sa inregistrezi vreo melodie legata de asta, si alte activitati gen rebusuri intre colegi, si exercitii antrenante de amuzament. Bafta happy