| patrat8888 a întrebat:

Salut.Am o intrebare...defapt mai multe. Vreau sa joc MINECRAFT nu stiu nimic despre el.In primul rand nu stiu de unde il pot descarca adica l.am descarcat si cand intru in el imi zice undeva sa ma loghez cu numele si parola dar cand m.am inregistrat imi cerea doar email si parola, nu nume, si nu stiu ce sa scriu acolo.Imi puteti spune va rog? Si cum se joaca ce trebuie sa faci. e online adica joaca mai multi playeri sau singur? Sper ca am fost destul de explicit.Multumesc,dau funda!

5 răspunsuri:
| ChidoriKing a răspuns:

Deci,ca sa joci cu minecraftul pe care l-ai downloadat tu trebuie sa cumperi jocul. Poti sa joci si multiplayer dar nu pe orice server doar unele crackuite si crede-ma sunt destule.Cat despre cum se joaca sunt destui youtuberi romani care joaca minecraft si ai putea sa inveti o gramada de la ei.Incearca NiceIHatePink, imstunt3r,bagofgames,CopiiCopaciMC si mai sunt foarte multi.

| patrat8888 explică (pentru ChidoriKing):

Si de unde il downloadez fara sa platesc?

| Ciobanu_Florin_1997 a răspuns:

Sweet! I've just received my free minecraft giftcode!

>> Minecraftcodes.info

| Nicolae_Moisi_1999 a răspuns:

Sweet! I've just received my free minecraft giftcode!

>> Minecraftcodes.info

| OoBsesioO a răspuns:

Cauta pe youtube tutorial 'cum sa joci minecraft?' eu asa am invatat big grin Sper ca te-am ajutat tongue