| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o intrebare pentru rockeri.Ce parere aveti despre trupa
Black Veil Brides? Mie mi se pare o porcarie la fel ca aproate toate trupele aste mai noi..Am auzit lume care zic ca seamana cu Kiss.
Kiss e una dintre trupele care si-a lasat amprenta in industria muzicala iar BVB sunt doar niste copii emo. Voua vi se pare ca seamana?

3 răspunsuri:
| Diabolik94 a răspuns:

Nu vad asemanarile dar si cei de la Black Veil Brides au cateva melodii reusite.

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Mie mi se pare ca singura porcarie e conversatia asta si ceea ce spui tu despre BVB. Lasa draga ca mai bine il ascultam pe Salam sau Copilu' de Aur.

| yoyo883 a răspuns:

BVB e cea mai tare trupa ever. Poate ca voi nu va simtiti bine cand ascultati bvb. dar eu simt.
Macar ei au realizat ceva in viata si au fost trupa anului 2011. dar voi ce ati realizat!? nimic.
si ce daca sunt noi? ei nu sunt in niciun caz emo. asculta melodii din 2012, 2013, 2014.
si ce daca se macheaza. chiar andy, solistul trupei a declarat ca trupa lui preferata este kiss,
si desigur ca i-a cunoscut pe cei de la kiss si au ramas prieteni buni. ei n-au nimic impotriva.
de ce ati avea voi?!