| GabiAndrei1234 a întrebat:

Sunt curis sa stiu ce parere aveti de trupa Black Veil Brides?

Răspuns Câştigător
| Raynn a răspuns:

Pregateste-te sa iti sara lumea in cap. Metalistii nu ii apreciaza deoarece sunt asa zisi poseri cu muzica usor de compus (e undeva pe youtube un tip care face cover la o melodie de la BVB cantand pe o singura coarda toata melodia). Cam tot deathcore sau metalcore nu prea este apreciat.

4 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Nu-mi place. Nu ascult așa ceva. Niște gay care cred că fac muzică, dar nu, nu e așa.

| DeeaSakura a răspuns:

Una bunawinking! Mie imi place de ei si le ascult muzicaa cu placere! love struck

| Wøodenpints a răspuns:

Homalăi penibili care n-au treabă cu muzica.
Trebuie să ai urechile cariate să asculţi şi să-ţi placă aşa ceva.
Din punct de vedere muzical, sunt cam la acelaşi nivel cu inna şi connecter.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Căcăt pe pâne.