| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi. Se vede pe factura de la internet pe ce site-uri ai intrat? Va rog raspuns

Răspuns Câştigător
| KidDu` a răspuns:

Nuuuuu. laughing
Cum sa apara?
Intri pe 50 de site-uri pe zi [ cel putin eu ]
Dar intr-o lunabatting eyelashes
Ar fi peste 1500 de site`uri.
Ar fi o factura de 5 pagini laughing
Nu. normal ca nu big grin oh go on
Fundita pls [-o

15 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Nu. logic ca nu se vede. stai linistita

| Derye a răspuns:

Nu se vede, deci poti sa'i dai inainte cu filmele xxx, desemenea nu se vede nici ce descarci.
Dar cineva descurcaretz poate vedea adresele pe care le'ai accesat din momentul in care ti'ai bagat internet.
D:

Ai grija!

| dulcik a răspuns:

Nu se vede pe situri ai intrat sa vad situ-rile unde ai intrat in istoric.acolo sus in bara la history

| Iuliaana a răspuns:

Nu, bineinteles ca nu.

| dadaaaaa a răspuns:

Nu

| Just Kiddin' a răspuns:

Nu... asta ai doar tu in history (doar in cazul in care nu ai intrat pe site-uri pay per view)

| stillhartu a răspuns:

Nu, nu se vede.

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Nu. Stai linistit. Mama ta nu va vedea pe ce site-uri intri. Imi imaginez pe ce site-uri intri daca ai intrebat. laughing Nu-i nimic. Curiozitati, nebunii de adolescenti.

| pitesti a răspuns:

laughing)))) ai intrat pe site-uri porno si ti-e frica ca o sa vada mami si tati? laughing) nu o sa vada stai linistita pentru ca nu apare niciun site

| Patriii a răspuns:

Nu se vedelaughing

| Puffulets ♥ a răspuns:

Nu exista.
Astea numai in reteaua de telefonie sunt si se numesc facturi detaliatehappy

| Linna a răspuns:

Pe factura?laughingin niciun caz! pe factura se vede doar nicku unde il bagi sa platesti online, semnatura ta, si mai muuulte chestii neinteresante.

| boing_5323 a răspuns:

Nu nu se vede nimic pe factura. Asa ca stai linistita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se vede pe factura big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu apare big grin

Întrebări recente