| Kodak07 a întrebat:

Buna,am o problema : as vrea sa stiu daca pe factura desfasurata de la Orange, se vede pe ce site-uri ai intrat, sau ce mesaje ai dat, sau descarcarile..Ma scuzati de categorie, dar sunt disperat.A si sa nu uit, dau Funda &**. Multumesc anticipat.:*

Răspuns Câştigător
| britney4kevin a răspuns:

Buna! poti sa stai linistit in privinta asta ca pe factura nu vor aparea decat plata si alte prostii legate de emiterea facturiihee hee)

nu iti fa griji :*

3 răspunsuri:
| Kodak07 explică:

Dar pe factura desfasurata, la fel?

| Addicted_7129 a răspuns (pentru Kodak07):

Din cate stiam eu pe factura desfasurata apar doar numerele de telefon la care ai apelat sau la care ai trimis mesaj. Este posibil si site-urile. :dtongue

| vladsoare a răspuns (pentru Addicted_7129):

Corect. Apare pe cine ai sunat si la cine ai trimis mesaje.
Traficul pe net nu apare.