| Kodak07 a întrebat:

Buna,am o problema : as vrea sa stiu daca pe factura desfasurata de la Orange, se vede pe ce site-uri ai intrat, sau ce mesaje ai dat, sau descarcarile. Scuzati de categorie.Sa nu uit, dau Funda**. Multumesc anticipat.:*

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! pe factura stiu ca vine doar cat ai de plata, tipul de abonament..numai daca factura e incarcata si i se pare mamei ca ceva nu e in regula, poate sa ceara desfasurator si acolo iti apar toate numerele de telefon.
O seara buna!